gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Ime Oduok w Koszalinie/ 2008-09-25 21:00:50 / Marcin Durczak /
Władze AZS rozwiązały kontrakt z Wojciechem Baryczem w miejsce którego zatrudniono znanego z występów na polskich parkietach, Ime Oduoka.
Po badaniach medycznych zarząd AZS podjął ostateczną decyzję o rozwiązaniu kontraktu z Wojciechem Baryczem. - Nie może być tak, że będziemy przez pół sezonu czekali na to aż Wojtek będzie sprawny do gry - powiedział tuż po rozwiązaniu kontraktu trener Szczubiał.

Na następcę Barycza kibice AZS nie musieli długo czekać. – Jeżeli okaże się, że będziemy zmuszeni rozwiązać kontrakt z Baryczem mamy już na oku zawodnika, który mógłby zająć jego miejsce – mówił na konferencji prasowej Krzysztof Szumski. Czy będzie to Polak czy też zawodnik z USA odpowiedział z uśmiechem, że w Afryce są również dobrzy koszykarze.

Tym graczem okazał się doskonale znany z występów na polskich parkietach Nigeryjczyk, Ime Oduok. Były zawodnik Znicza Jarosław, Śląska Wrocław oraz Górnika Wałbrzych do drużyny Dariusza Szczubiała dołączy w niedzielę i wystąpi w meczu z Atlasem Stalą.

Oprócz tego w ostatnich dniach sztab szkoleniowy po konsultacji z zawodnikami wybrał nowego kapitana koszalińskiej drużyny. Będzie nim Jeff Nordgaard, najbardziej doświadczony zawodnik występujący w szeregach ekipy Dariusza Szczubiała.

dz - plk.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Mariusz
2008.09.26 15:03:05
IP: 83.4.149.63
Mam nadzieję że ładnie przywitamy IME bez wygwizdów itd. bo przecież walczył dla nas w zeszłym roku
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl