gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Plan piłkarzy Górnika i Szczawna: 6 punktów/ 2008-11-14 22:39:13 / Marcin Durczak /
www.pilkanozna.sport.walbrzych.pl - Już jutro piłkarze Górnika rozegraj ą ostatnie w tej rundzie spotkanie. Liczymy, iż znów będzie nudno, czyli wałbrzyszanie od pierwszych minut zepchną przeciwnika do kurczowej obrony, zainkasują pewne 3 punkty, a także po raz kolejny znacząco poprawią swój bilans bramkowy. O sobotnim meczu, a także o doskonałej sytuacji wałbrzyszan piszemy w osobnym tekście. Nam nie pozostaje nic innego, jak zaprosić fanów Górnika na to ciekawie zapowiadające się spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 13 na stadionie 1000-lecia przy ulicy Ratuszowej.

Tego samego dnia, ale godzinę później do rywalizacji przystąpią piłkarze 8-go i 11-go zespołu IV ligi. Mowa o Karkonoszach Jelenia Góra, które podejmować będą nasz MKS Szczawno- Zdrój. W dotychczasowych spotkaniach ekipa z uzdrowiska zdecydowanie lepiej spisywała się na wyjazdach, niż przed własną publicznością, tak więc nie mielibyśmy nic przeciwko, aby ta zasada sprawdziła się przy okazji jutrzejszego pojedynku.
Źródło: Bartłomiej Nowak / 30minut

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl