gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Pomóż dzieciakom z wałbrzyskiego Domu Małego Dziecka/ 2008-12-03 08:55:16 / Marcin Durczak /
www.pomagamy.walbrzych.pl - Dzieciaki z wałbrzyskiego Domu Małego Dziecka czekają na waszą pomoc. Kilka tygodni temu zepsuł się kilkunastoletni Polonez, z którego korzystali pracownicy placówki. Dom dziecka potrzebuje teraz nowego auta. Póki co, pracownicy placówki korzystają z wypożyczonej Toyoty, samochód użyczył jeden z zakładów działających na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Na tym jednak nie kończy się pomoc zakładu. Jego szefowie zapowiadają, że auto mogą sprzedać po bardzo atrakcyjnej cenie. Mało tego, sami dołożą część kasy na jego kupno. Dorzuci się także wałbrzyskie Starostwo Powiatowe, a potrzeba 30 000 złotych. Pomóc może każdy z was, liczy się każda suma.

Swoje darowizny możecie przekazywać na konto Domu Małego Dziecka, numer BGŻ o/Wałbrzych 62 2030 0045 1110 0000 0104 6880 z dopiskiem Toyota.

Źródło: Bartek Paulus / rmfmaxxx.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl