gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Co słychać w piłkarskim Górniku?/ 2008-12-30 09:04:22 / Marcin Durczak /
www.pilkanozna.sport.walbrzych.pl - Już za niespełna 2 tygodnie piłkarze Górnika Wałbrzych wznowią treningi przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Raczej na pewno nasi piłkarze udadzą się na obóz do Świeradowa-Zdroju. Nasz klub prawdopodobnie rozpocznie współpracę z zaprzyjaźnioną Olimpią Kamienna Góra której trenerem został dobrze nam znany Ryszard Mordak. Pan Mordak być może skorzysta z usług kilku zawodników Górnika którzy nie mieścili się do pierwszego składu Górnika. Raczej na pewno odejdzie od nas Robert Borkowski który w rundzie jesiennej nie mieścił się często nawet do meczowej 18-stki.

Co ciekawe zainteresowanie tym zawodnikiem wyraziła... Polonia Świdnica która na co dzień występuje w III lidze. Trzeba przyznać, że to trochę dziwne posunięcie działaczy ze Świdnicy. Jeśli chodzi o nowych zawodników w naszym klubie to być może na zasadzie wypożyczenia dołączy do nas 23-letni piłkarz III-ligowego Górnika Polkowice Chrystian Serkies. Czy jednak ten zawodnik dołączy do naszego klubu przekonamy się po Nowym Roku ponieważ Serkies dostał ofertę także od Chrobrego Głogów. Na pewno do drużyny seniorów dołączą wyróżniający się w tym sezonie juniorzy- Tomasz Czechura, Błażej Gromniak a także Sławomir Orzech. Jeżeli chodzi o sparingpartnerów to napewno zagramy z zespołami z III ligi: Orłem Ząbkowice Śląskie oraz Polonią Świdnica. Dalej musimy czekać na konkrety.

Za newsa podziękowanie dla Grzegorza Lichwy.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
płetwa
2008.12.31 11:05:24
IP: 87.105.54.241
Hah proszę Cię bardzo;) Może nie jest napisane zbyt profesjonalnie ale lepszy rydz niż nic;) Pozdro!
Michał
2008.12.31 09:48:35
IP: 91.94.134.105
Dziękuje Płetwa za newsa hehe , pozdro :)
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl