gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Potrzebna pomoc dla małej Hani/ 2009-03-04 08:37:08 / Marcin Durczak /
- od ducha: Poniżej apel, prośba moich znajomych. Będę serdecznie wdzięczny dla wszystkich, którzy mogą pomóc. Jeśli ktoś robi przelew, to niech poda info, że to Wałbrzych albo Górnik :)

Kochani, potrzebujemy Waszej pomocy! Zwracamy się z ogromną prośbą do ludzi o otwartych umysłach i wielkich sercach, wrażliwych na ból i cierpienie, dla których los chorych dzieci nie jest obojętny.
Hania Janus ma 5 lat i jest pełną energii szczupłą i zawsze uśmiechniętą blondyneczką. Jest słoneczkiem swoich kochanych rodziców. Każdy zawsze może liczyć na jej szczery uśmiech. Nikt nawet nie przypuszczał, że taka żywiołowa dziewczynka będzie musiała stoczyć walkę z rakiem.
Wszystko zdarzyło się tak nagle – bezobjawowo, wizyta u lekarza przy okazji innego badania lekarskiego, usg, tomografia komputerowa i ta straszna wiadomość: guz Wilmsa- nowotwór nerki o średnicy 8 cm! Kiedy, jak i dlaczego….. nie ma na to odpowiedzi.
Po 3 dniach od diagnozy Hania przeszła czterokrotną chemioterapię, po której 19 lutego przeprowadzona została bardzo poważna operacja usunięcia guza wraz z nerką.

Hania bardzo dzielnie znosi wszelkie niedogodności i ograniczenia. Wierzymy, że nasza najukochańsza córeczka wróci do zdrowia i pokona tę straszną chorobę.

Po doświadczeniach, jakie mamy w związku z tą chorobą apelujemy do wszystkich rodziców, aby zadbali o badania profilaktyczne usg swoich dzieci w wieku do 7 roku życia, gdyż guz Wilmsa jest bezobjawowy, nic nie boli, nie ma gorączki, nie widać jego zdradzieckiego działania, a najważniejsze w drodze do ocalenia życia i całkowitego wyleczenia jest jego wczesne wykrycie i usunięcie.

Jeśli możesz i chcesz udzielić pomocy Hani w jej dalszym i bardzo kosztownym leczeniu to będziemy za to bardzo wdzięczni. A w imieniu Hani obiecujemy, że za każdy dar dobrej woli i wsparcia odwdzięczy się za to Państwu swoim cudownym uśmiechem.

Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie, nie przepadną w oceanie dużej organizacji. Niewykorzystane środki zostaną przekazane na pomoc innym dzieciom. Ponadto dziękujemy już wszystkim ludziom, którzy pomagają nam i wspierają w tej walce.

Dziękujemy w imieniu Haneczki
Iwona i Damian Janus (Rodzice Haneczki)


Możesz pomóc Hani przekazując dla niej swój 1% podatku lub wpłacając darowiznę na konto fundacji. Więcej informacji na stronie: www.pomocdlahani.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Jaca
2009.03.08 19:12:43
IP: 89.74.88.141
Z przycinki na transporcie za wyjazd do Zgorzelca zostało 180zł, 100zł dajemy jako kibice Górnika dla Hani a 80zł pojdzie na nowa flage :)
lesej
2009.03.05 21:06:47
IP: 78.8.236.167
Wierzę , że małej się uda. Może ten skromny datek do tego się też przyczyni.Będe trzymał kciuki za Hanię.
Kibic
2009.03.04 16:32:54
IP: 83.4.81.67
W sumie nie mam własnych środków ale na przykład moge przelać 5 zł ? bo jesli znajdzie sie pare takich osób to kwota rośnie ; od ducha: kazd grosz jest cenny i pomoze. Z gory dziekuje/my.
Szymon
2009.03.04 12:49:58
IP: 91.203.96.28
Poszedł przelew prosto z wojska..heh ; od ducha: dziekuje Szymon! :)
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl