NWW: Bad Company krok od podium w Iławie/ 2009-06-02 21:09:51 / Marcin Durczak /
Niewiele do medalu zabrakło ekipie Bad Company podczas turnieju koszykówki ulicznej Broken Ball vol 4 w Iławie. Wałbrzyszanie niestety ulegli w meczu o brąz drużynie gospodarzy i ostatecznie zajęli czwarte miejsce.
Zespół Bad Company w składzie: Michał Borzemski, Mateusz Myślak, Maciej Łabiak, Jakub Kołodziej, Konrad Cząstkiewcz, Adrian Stochmiałek rozpoczął turniej bardzo dobrze, pokonując w pierwszym spotkaniu koszykarzy z Torunia. W kolejnym meczu wałbrzyszanie zmierzyli się z broniąca tytułu ekipą z Gdańska. Niestety po zaciętym pojedynku nasi zawodnicy ulegli 25:30, jak się później okazało późniejszym mistrzom.

W ostatnim pojedynku grupowym koszykarze Bad Company bez problemu pokonali drużynę z Bydgoszczy i z drugiego miejsca w grupie awansowali do ćwierćfinału, gdzie nie dali żadnych szans innemu zespołowi z Gdańska. Niestety w półfinale Michał Borzemski i spółka po niezwykle emocjonującym pojedynku przegrali jednym punktem z Crooklyn Dodgers z Torunia i pozostała im już tylko walka o brązowy medal. W spotkaniu o trzecie miejsce wałbrzyszanie nie dali jednak rady ekipie gospodarzy i ostateczni zakończyli zawody na czwartej pozycji.