gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Wygrane sparingi piłkarzy Górnika/ 2009-07-11 16:24:40 / Marcin Durczak /

Praktycznie dwie różne jedenastki wystawił Robert Bubnowicz w pierwszym spotkaniu kontrolnym piłkarzy Górnika PWSZ Wałbrzych rozegranym przed zbliżającym się nowym sezonem ligowym. Wałbrzyszanie zagrali z III-ligowym Startem Namysłów i zwyciężyli 2:0. Gole dla naszych zdobyli Jan Rytko i Błażej Gromniak. W zespole biało-niebieskich testowanych było trzech juniorów. Obok obrońcy, Michała Łaskiego, który praktycznie jedną nogą jest już w Górniku, szkoleniowiec wałbrzyszan przyglądał się również dwóm pomocnikom: Damianowi Olejnikowi (SMS Łódź) i Danielowi Sygnatowiczowi (Sparta Rudna).



W drugim sparingu przed nowym sezonem Górnicy odnieśli drugie zwycięstwo. Tym razem wałbrzyszanie pokonali występującą w II lidze Ślęzę Wrocław 3:1. Do przerwy było praktycznie „po herbacie” bo nasi prowadzili już 3:0. Podobnie jak w potyczce przeciwko Startowi Namysłów, dobre zawody rozegrał Michał Łaski. Robert Bubnowicz obserwował również dwóch innych młodzieżowców kandydujących do gry w biało-niebieskich barwach – Damiana Olejnika i Daniela Sygnatowicza. Gole w tym meczu zdobyli: Wojtarowicz (11), Janik (17), Morawski (35).

W środę (15 lipca) nasi grają w Świdnicy sparing ze Śląskiem Wrocław (Młoda Ekstraklasa), a w piątek wyjeżdżają na obóz przygotowawczy do Chodzieży, gdzie w planach jest rozegranie przynajmniej trzech spotkań kontrolnych.

Źródło: gornik-walbrzych.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl