gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Radosław Czerniak trenerem kadry?/ 2009-12-01 08:34:03 / Marcin Durczak /

sport.pl - Amerykanin, Hiszpan, Włoch, Litwin, Słoweniec i trzej Polacy chcą prowadzić reprezentację koszykarzy. Selekcjonera do 16 grudnia wybierze zarząd PZKosz.
Wśród kandydatów jest m.in. Radosław Czerniak.
- Zgłoszenie się uznałem za swój obowiązek, bo uważam, że to, co udało się ostatnio zbudować w reprezentacji, powinno być kontynuowane. Jestem zainteresowany także pracą w roli asystenta.
- Od najbliższych zgrupowań chcę wprowadzać do drużyny młodych zawodników tak, żeby po igrzyskach w 2012 roku to oni przejęli stery. Potrzebna jest także unifikacja szkolenia w reprezentacjach, aby począwszy od seniorów, a na kadetach kończąc drużyny grały podobnie i abyśmy mogli mówić o czymś takim, jak polska szkoła.sport.pl - Łukasz Cegliński

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Płetwa
2009.12.03 18:50:29
IP: 87.105.54.241
Wiadomość od Radka Czerniaka:) :

Dwa lata spędzone w Wałbrzychu pozostawiły olbrzymi ślad w mojej pracy trenerskiej. Wiele momentów będzie napewno niezatartych pamięcią jeszcze przez długi czas. Pozdrawiam wszystkich, kibiców starszych i młodszych, a także tych bardziej i mniej fanatycznych,
Radek Czerniak
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl