nww24.pl - juniorzy starsi przegrali z Zastalem/ 2009-12-07 11:48:43 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Drugiej porażki w tym sezonie doznali juniorzy starsi Górnika Wałbrzych. Ich pogromcami okazali się koszykarze Zastalu Zielona Góra, którzy wygrali pod Chełmcem 95:74. O wyniku tego spotkania zadecydowała, fatalna w wykonaniu biało - niebieskich, pierwsza kwarta. Podopieczni Mieczysława Młynarskiego zagrali bardzo słabo zarówno w obronie, jak i w ataku, a w efekcie po dziesięciu minutach przegrywali już 16:33. Górnicy choć starali się w kolejnych minutach odrobić straty, to nie byli w stanie nawiązać walki ze znakomicie dysponowanymi tego dnia graczami Zastalu. Przyjezdni spokojnie kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie i triumfowali 95:74. Po tej porażce wałbrzyszanie stracili pierwsze miejsce w tabeli.
Górnik: Ratajczak 24, Adranowicz 16, Drywa 12, Borkowski 8, Filipski 6, Nowicki 5, Belka 3.

Górnik Wałbrzych - Zastal Zielona Góra 74:95 (16:33, 19:20, 17:25, 22:17)