gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Planowane sparingi piłkarzy Górnika Wałbrzych/ 2009-12-08 15:39:38 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Znamy dokładny plan przygotowań do rundy wiosennej III ligi piłkarzy Górnika Wałbrzych. Plany wyglądają bardzo obiecująco. Na razie piłkarze lidera III ligi dolnośląsko-lubuskiej przebywają na zasłużonych urlopach. Do treningów wrócą dopiero 7 stycznia przyszłego roku i przez kolejne tygodnie pracować będą na własnych obiektach. W tym czasie zaplanowano dwa sparingi. Najpierw 23 stycznia podopieczni Roberta Bubnowicza zagrają w Trutnovie z Nowym Dworem Kralove, a 27 stycznia w Dzierżoniowie przeciwnikiem naszych będzie Wisła Płock.Dokładnie 1 lutego piłkarze Górnika wybierają się na 9-dniowy obóz przygotowawczy do Świeradowa-Zdroju podczas którego wałbrzyszanie mają w planie kolejne trzy gry kontrolne. Wszystkie z drużynami z Czech.
Po powrocie do Wałbrzych Górników czeka kolejna seria sparingów. Już 13 lutego biało-niebiescy sprawdzą formę Ślęzy Wrocław, tydzień później zagrają w Dzierżoniowie z Ruchem Radzionków, a 24 lutego przeciwnikiem naszych będzie Lechia Dzierżoniów. To jeszcze nie wszystko. Pod koniec lutego Górnik spotka się w Świdnicy ze Skalnikiem Gracze, 3 marca podopieczni Roberta Bubnowicza zagrają ze Stalą Bielsko-Biała, a tuż przed startem rundy wiosennej III ligi, wałbrzyszanie zakończą cykl przygotowań meczem prawdopodobnie z Konfeksem Legnica.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl