gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - gramy z Asseco Prokom II Gdynia/ 2009-12-09 10:26:53 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Górników czeka dziś pojedynek w Gdyni z rezerwami Asseco Prokomu z 6 kolejki, która pierwotnie miała odbyć się 28 października Wtedy do spotkania nie doszło bo zespół znad morza przebywał za granicą na obozie szkoleniowym. Teraz obu zespołom w końcu uda się zagrać.
Dla obu drużyn to bardzo ważny pojedynek. Zarówno gdynianie jak i wałbrzyszanie nie spisują się najlepiej w tegorocznych rozgrywkach. Trudno się dziwić, że każdą szansę na podreperowanie swojego dorobku punktowego obie ekipy chcą maksymalnie wykorzystać. Tak będzie z pewnością w najbliższym meczu Asseco Prokomu z Górnikiem, trzynastej z ostatnią drużyną w tabeli.Biało-niebiescy wygrali do tej pory tylko dwa spotkania, gdynianie mają zwycięstw dwa razy więcej, ale to też nie jest dla nich powód do dumy. Obie drużyny są bowiem w dole tabeli i bardzo potrzebują punktów.
Dla Górnika, którego w najbliższym czasie czekają arcytrudne potyczki z ŁKS-em Łódź i MKS-em Dąbrowa Górnicza mecz w Gdyni urasta do rangi „walki o życie". Wygrana pozwoli dołączyć naszym koszykarzom do grupy zespołów bezpośrednio walczących o utrzymanie (na razie nasi odstają od drużyn, które wygrały 4 mecze). Porażka mocno skomplikuje naszym dalszą przygodę w I lidze.
Nie wiadomo dokładnie w jakim składzie przeciwko teamowi Arkadiusza Chlebdy zagra Asseco Prokom II. Przypuszczalnie nie wystąpią zawodnicy z pierwszej drużyny, która tego samego dnia rozegra spotkanie w Eurolidze z Realem Madryt. Gdyby tak się stało przed naszymi otwiera się szansa na zwycięstwo. Trzymajmy kciuki za Górników! Wygrajcie to dla nas.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl