nww24.pl - Dark Doga Nowe Miasto wygrywa/ 2010-01-25 13:59:09 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli koszykarze Dark Doga Nowe Miasto. Tym razem wałbrzyszanie nie dali żadnych szans ekipie Adler Top Bolesławiec i pewnie triumfowali 97:70. Takiego wyniku można się było spodziewać, bowiem dzisiejszym rywalem Górnika była najsłabsza drużyna III ligi, która w tym sezonie odniosła tylko jedno zwycięstwo. Przyjezdni tylko przez pierwsze pięć minut dotrzymywali kroku miejscowym. Później na parkiecie dominowali już gracze z Nowego Miasta, którzy po dziesięciu minutach prowadzili 25:17. W drugiej kwarcie podopieczni Ewy Smaglińskiej i Mieczysława Młynarskiego wzmocnili jeszcze obronę i powiększyli swoją przewagę. Do przerwy wałbrzyszanie wygrywali 53:38 i jasne już było, że tego meczu nie przegrają. W drugiej połowie gospodarze spokojnie kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie i z każdą akcją odskakiwali od rywali, a po końcowym gwizdku sędziego mogli się cieszyć ze zwycięstwa 97:70.
Górnik Dark Dog Nowe Miasto Wałbrzych - Adler Top Bolesławiec 97:70 (25:17, 28:21, 21:11, 23:21).
Dark Dog: Łabiak 26, Kołodziej 18, Sujka 12, Adranowicz 10, Bujnowski 9, Myślak 6, Borzemski 4, Gruszczyński 4, Kaliński 4, Dworak 2, Karwik 2.