gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Kolejne zwycięstwo Dark Doga Nowe Miasto/ 2010-03-16 13:01:06 / Marcin Durczak /

Niesamowitych wyczynów dokonują nasi koszykarze na parkietach III ligi. W niedzielnej potyczce w Węglińcu zawodnicy Nowego Miasta nie dali szans tamtejszej Olimpii, wygrywając 92:75. Górnicy wygrali siódmy mecz z rzędu i pewnie zmierzają po pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej.
Po ostatnim spotkaniu obu drużyn chyba nikt nie miał wątpliwości, kto jest faworytem tego meczu. Od początku do końca podopieczni Ewy Smaglińskiej dominowali i nie dali szans gospodarzom nawet na moment zdobyć prowadzenia. Pomimo drobnych błędów w ataku i w obronie nasi świetnie radzili sobie w tym meczu. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Karwik, który zanotował aż 12 zbiórek. Walka na tablicach była jednym z ważniejszych elementów, które pozwoliły naszym odnieść kolejne zwycięstwo w ligowych rozgrywkach.Warto odnotować, że w pierwszej połowie Kołodziej popisał się trzema celnymi rzutami za 3 punkty. Gra kierował natomiast Myślak, który zaliczył aż 9 asyst. Zespół Dark Doga zanotował w sumie 8 przechwytów, z czego szkoleniowcy mogą być na pewno zadowoleni. -Wynik mówi sam za siebie. Zagraliśmy dobre spotkanie. Chcieliśmy wypróbować kilka trenowanych już zagrywek. Musimy jednak poprawić jeszcze grę w defensywie, szczególnie krycie - powiedziała po meczu trener Dark Doga Ewa Smaglińska.
Górnicy są coraz bliżej zapewnienia sobie pierwszego miejsca lidze. Już mogą przygotowywać się do półfinałowego turnieju o wejście do II ligi, który być może odbędzie się w Wałbrzychu. To by było coś!

Olimpia Węgliniec - Górnik Dark Dog Nowe Miasto Wałbrzych 75:92 (14:27,14:31,20:19,27:15)
Dark Dog: Łabiak 30, Kołodziej 19, Borzemski 16, Karwik 9, Sujka 7, Kozłowski 5, Myślak 2, Gruszczyński 2, Bujnowski 2.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Dark Dog
2010.03.19 14:42:31
IP: 78.8.230.25
sobota 17.00 OSiR wpadać na może i ostatni meczyk w seonie:)
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl