gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Krzysztof Jakóbczyk blisko pozostania w Górniku/ 2010-06-28 14:33:25 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć bardzo bliski podpisania nowego kontraktu z Górnikiem jest rzucający obrońca, Krzysztof Jakóbczyk. Zawodnik, który w minionym sezonie był podporą koszykarskiej drużyny z Wałbrzycha, jest już podobno prawie dogadany z kierownictwem klubu.
Jak wiadomo prawie robi wielką różnice, ale w przypadku Krzysztofa Jakóbczyka, można mówić z wielkim prawdopodobieństwem, że w nadchodzącym sezonie I ligi ten rzucający obrońca bronić będzie właśnie biało-niebieskich barw.Władze klubu z Wałbrzycha podobno doszły z Jakóbczykiem do wstępnego porozumienia, co do warunków kontraktu. Do uzgodnienia pozostały jedynie szczegóły. Kierownictwo Górnika rozpoczęło jednocześnie negocjacje zarówno z Marcinem Sterengą jak i Marcinem Wróblem w sprawie ich gry pod Chełmcem.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
TJ
2010.06.28 16:43:40
IP: 188.146.21.36
oby wszyscy trzej pozostali w Górniku :)
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl