gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Polkowice alternatywą dla piłkarzy z Wałbrzych/ 2010-06-30 15:48:02 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Działacze beniaminka II ligi piłkarskiej z Wałbrzycha mają powody do zadowolenia. Udało im się dziś podpisać umowę z Górnikiem Polkowice na wykorzystanie stadionu dla graczy spod Chełmca. Nie oznacza to na szczęście wcale, że w Polkowicach grać będą podopieczni Roberta Bubnowicza.
Podpisanie podobnego porozumienia, na tak zwany stadion alternatywny, było warunkiem koniecznym, by kierownictwo klubu z Wałbrzycha mogło w ogóle starać się o przyznanie licencji na grę w II lidze dla Górnika Wałbrzych. - Myślę, że zawarcie umowy na ewentualne wykorzystanie stadionu w Polkowicach, który spełnia II-ligowe wymogi, ucieszy ludzi w PZPN, którzy nakazali nam wypełnienie podobnej formalności - mówi Artur Torbus, dyrektor Górnika PWSZ. Według niego, priorytetem jest gra piłkarzy spod Chełmca na obiekcie przy ul. Ratuszowej.Przedstawienie umowy z innym stadionem, gdzie można byłoby rozgrywać spotkania, to zabezpieczenie Związku na wypadek gdyby klubowi starającemu się o przyznanie licencji nie udało się na czas poprawić infrastruktury swojego stadionu.
Przypomnijmy, że działacze Górnika Wałbrzych muszą zadbać, by na stadionie przy ul. Ratuszowej postawiono dodatkowe kontenery dla obu drużyn i sędziów, odgrodzono plac budowy kompleksu Aqua-Zdrój od boiska, wytyczono osobne drogi ewakuacyjne dla kibiców gości i gospodarzy. Trzeba też ponumerować miejsca siedzące. Mają tym się zająć władze miasta i spółki, budującej kompleks.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl