gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Remis w pierwszym sparingu piłkarzy Górnika/ 2010-07-09 08:21:02 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Przygotowujący się do rozgrywek w II lidze podopieczni Roberta Bubnowicza mają pierwszy mecz kontrolny za sobą. W Dzierżoniowie zmierzyli się z OKS 1945 Olsztyn i zremisowali 1:1. W naszym zespole wystąpiło siedmiu testowanych piłkarzy, ale nie wszyscy zdali ten egzamin.
Jak podkreśla Robert Bubnowicz niektórzy zaprezentowali się przeciętnie, inni zupełnie zawiedli, a kolejnym warto się nadal przyglądać. I tak szkoleniowiec Górnika PWSZ zdecydował, że na angaż w Wałbrzychu nie ma na pewno szans Kamil Witkowski, który swego czasu trenował ze Śląskiem Wrocław, a do niedawna był zawodnikiem Skalnika Gracze. Przeciętnie jak mówi Bubnowicz zaprezentowali się dwaj Słowacy – Ivan Brezina i Michal Ondrejkovic oraz Józef Kwit, brat wałbrzyskich zapaśników, który ostatnio występował w Norwegii. Słowacy dostaną prawdopodobnie jeszcze szansę na pokazanie się w drugim sparingu z SK Hlavice, który wałbrzyszanie rozegrają w najbliższą sobotę w Czechach. Zdaniem trenera biało-niebieskich z dobrej strony zaprezentowali się natomiast bramkarz Daniel Główka, defensywny pomocnik, Adam Kłak i czeski defensor, Michal Gross. Niewykluczone, że przed potyczką z Hlavicami w Górniku zobaczymy kolejnych testowanych graczy.Tymczasem sam mecz z drużyną z Olsztyna przebiegał pod dyktando Górnika, który jednak miał kłopoty ze stworzeniem klarownych okazji do zdobycia gola. Grano trzy tercje po 30 min i na początku drugiej odsłony (w 38 min) po samobójczym golu Dariusza Michalak OKS 1945 objął prowadzenie. Nasi wyrównali w momencie, gdy na boisku pojawili się piłkarze, którzy wywalczyli dla Wałbrzycha II ligę. To po akcji Adriana Moszyka, Pawła Tobiasza i Marcina Morawskiego ten ostatni wpakował z bliska piłkę do siatki, doprowadzając do wyrównania. To była 78 min meczu i takim też wynikiem zakończył się pierwszy sparing biało-niebieskich.

 

OKS 1945 Olsztyn – Górnik PWSZ Wałbrzych 1:1
Bramki: 1:0 D. Michalak (38 – samobójcza), 1:1 Morawski (78)
Górnik: Główka – D. Michalak, Brezina, Łaski, Gross, Rytko, Kłak, Kwit, Zinke, Ondrejkovic, Witkowski.
Wchodzili: Jaroszewski, Majka, Wepa, Morawski, Tobiasz, Moszyk i Janik.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl