gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Piłkarze Górnika na zgrupowaniu w Chodzieży/ 2010-07-16 10:46:20 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Dwudziestoosobową kadrę liczy zespół beniaminka II ligi z Wałbrzycha, który jutro rano wyjeżdża na obóz przygotowawczy do Chodzieży. Opiekun Górnika PWSZ, Robert Bubnowicz, zabrał ze sobą 5 testowanych ostatnio graczy. W autokarze zabrakło natomiast miejsca m. in. dla Damiana Misana.
Zarówno Misan, jak i Marcin Smoczyk oraz Wojciech Ciołek dostali wolną rękę w szukaniu nowego klubu. Do Chodzieży nie pojedzie też Rafał Majka, ale jemu na przeszkodzie stanęły obowiązki zawodowe. Majka jest jednak nadal zawodnikiem Górnika PWSZ i ma dołączyć do zespołu po powrocie z obozu przygotowawczego.
Na zgrupowanie pojechało natomiast 5 nowych piłkarzy, którym trener Bubnowicz przyglądał się w ostatnich sparingach. Są to: Daniel Główka, Michal Gross, Adam Kłak, Adam Łagiewka i Kornel Duś. - Nie wykluczam, że z całą piątką podpiszemy kontrakty. Ale o tym czy tak się stanie zdecydujemy po rozegraniu kolejnych gier kontrolnych i powrocie drużyny z obozu - mówi tajemniczo Artur Torbus, dyrektor Górnika PWSZ.Wałbrzyszanie przebywać będą w Chodzieży od 16 do 24 lipca. Nieco zmienił się za to ich plan przygotowań. W sobotę 17 lipca biało-niebiescy mieli rozegrać pojedynek z miejscową Polonią Chodzież, ale trzeba go było przełożyć na inny termin. Górnik zagra z Polonistami w czwartek, 22 lipca, a dzień wcześniej, tak jak było pierwotnie ustalone, sparingpartnerem naszych będzie Lubuszanin Trzcianka. Trwają poszukiwania z kolei rywala dla Górnika na najbliższą sobotę. Podopiecznym Roberta Bubnowicza nie uda się także rozegrać za tydzień w sobotę 24 lipca, sparingu z Górnikiem Polkowice. Rywale odmówili gry, a nasi w tym terminie spotkają się z beniaminkiem III ligi dolnośląsko-lubuskiej, Czarnymi Witnica.

 

Zobacz kto jedzie na zgrupowanie do Chodzieży:

 

Bramkarze

Damian Jaroszewski

Daniel Główka
 

 

Obrońcy

Dariusz Michalak

Michał Łaski

Piotr Przerywacz

Marek Wojtarowicz

Michal Gross (Czechy)

Sławomir Orzech

Adam Kłak
 

 

Pomocnicy

Grzegorz Michalak

Tomasz Wepa

Marcin Morawski

Adam Łagiewka

Daniel Zinke (Czechy)

Jan Rytko

Paweł Tobiasz
 

 

Napastnicy

Dominik Janik

Adrian Moszyk

Bartosz Konarski

Kornel Duś

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl