gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24pl - Górnik-Miedź Legnica jednak w innym terminie?/ 2010-07-20 11:23:55 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Prawdopodobnie pojedynek 3 kolejki II ligi między Górnikiem PWSZ a Miedzią Legnica zostanie przełożony. Pierwotnie spotkanie zaplanowano na sobotę 14 sierpnia, ale wiele wskazuje na to, że mecz odbędzie się w środę 1 września. Wszystko przez remont stadionu przy ul. Ratuszowej.
Ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła, ale… - Termin rozegrania naszego pojedynku z Miedzią uzależniony jest od postępu prac na stadionie - mówi Artur Torbus, dyrektor Górnika PWSZ. Pracownicy wałbrzyskiego OSiR-u, który zarządza obiektem, a także firmy budującej kompleks Aqua-Zdrój, uwijają się jak w ukropie, ale nie wiadomo czy nas czas zdążą z modernizacją.Dlatego działacze Górnika chcą się zabezpieczyć na wypadek, gdyby do końca lipca nie udało się zrobić na obiekcie wszystkie, czego wymagają przepisy. – Najpóźniej dwa tygodnie przed meczem możemy przełożyć spotkanie. Dlatego wszystko powinno wyjaśni się do 31 lipca – dodaje Artur Torbus. Wcześniej obiekt przy ul. Ratuszowej powinna obejrzeć i zweryfikować specjalna komisja ds. licencji przy PZPN, a pozytywną opinię w sprawie organizacji imprez masowych musi wydać policja. To powinno nastąpić na początku przyszłego tygodnia. Ekipy budowlane nie mają więc dużo czasu.

Gdyby starcie z Miedzią przełożono na wrzesień, nasz beniaminek pierwsze trzy pojedynki nowego sezonu rozegrałby na wyjeździe (Czarni Żagań, Zawisza Bydgoszcz i GKS Tychy).

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Płetwa
2010.07.20 12:43:11
IP: 78.8.44.106
29 lipca o godzinie 18, w wałbrzyskim OSiRZE odbędzie się prezentacja drużyny. Wstęp 5 zł, będzie także licytacja koszulki z autografami i możliwość zakupienia plakatu. Cały dochód z prezentacji zostanie przekazany na wałbrzyski Dom Dziecka.

http://gornik-walbrzych.pl/aktualnosci/zapraszamy-na-prezentacje.html
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl