gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Prezentacja piłkarzy Górnika za nami/ 2010-07-30 09:34:53 / Marcin Durczak /

nww24.pl - To było pierwsze tego typu show w Wałbrzychu i od razu trzeba powiedzieć, że udane. Pełna hala kibiców, głośny doping, podziękowania, podniosła atmosfera, a do tego szczytny cel, na który przekazano część zysku ze sprzedaży biletów i licytacji koszulki. Tak wyglądała prezentacja piłkarzy II-ligowego Górnika PWSZ.
Ewa Chaba, dyrektorka Domu Dziecka „Promyk” w Wałbrzychu na zakończenie show odebrała czek na tysiąc złotych (zysk ze sprzedaży biletów, które kosztowały 5 zł), a do tego organizatorzy dorzucili 1,1 tys. zł za zlicytowaną przez Wiesława Surosza z firmy Surico, klubową koszulkę z podpisami piłkarzy. Łącznie więc ponad 2 tys. zł przeznaczono na potrzeby wychowanków domu dziecka.Wcześniej kibice (wspaniałym dopingiem) i kierownictwo klubu (dyplomami) podziękowało piłkarzom za wywalczenie dla Wałbrzycha awans z III do II ligi oraz w efektowny sposób zaprezentowano kadrę, która w biało-niebieskich barwach zaprezentuje się już w nowym sezonie.
W miły sposób pożegnano również doświadczonego zawodnika Górnika PWSZ, Rafała Wodzińskiego, który tego dnia oficjalnie zakończył karierę i teraz zajmie się w klubie trenowaniem bramkarzy. Przywitano także nowych zawodników Górnika: Kornela Dusia, Adama Kłaka, Daniela Główkę i Michała Protasewicza.
Takiego show Wałbrzych jeszcze nie widział. Oby więcej takich inicjatyw. Teraz piłkarzom wypada dostroić się do tej atmosfery i na przykład wygrać na inaugurację nowego sezonu z Czarnymi Żagań.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl