gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Mecz piłkarzy Górnika z Miedzią przełożony/ 2010-07-31 21:10:01 / Marcin Durczak /

nww24.pl - W końcu to o czym tylko się plotkowało stało się faktem. Władze Górnika PWSZ oficjalnie poinformowały, że zaplanowany na 14 sierpnia pojedynek z Miedzią został przełożony na środę 1 września. Niewykluczone, że również spotkanie z Rakowem będzie przesunięte na inny termin.
Powodem jest oczywiście remont stadionu przy ul. Ratuszowej, na którym swoje mecze w II lidze mają rozgrywać podopieczni Roberta Bubnowicza. Ekipy budowlane nie zdążą bowiem z remontem obiektu, by komisja ds. licencji przy PZPN, mogła odpowiednio wcześnie dopuścić stadion do rozgrywek. Dlatego władze Górnika PWSZ doszły do porozumienia z legnickim klubem i przełożyły mecz biało-niebieskich z Miedzianką z 14 sierpnia (sobota) na 1 września (środa).Niestety może się okazać, że również z tych samych powodów trzeba będzie przesunąć na później potyczkę Górników zaplanowaną na 21 sierpnia z Rakowem Częstochowa. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom portalu nww24.pl to bardzo prawdopodobne. Pierwszy wolny termin, by rozegrać mecz z drużyną spod Jasnej Góry, to 22 września.

Gdyby mecz z Rakowem również przełożono, wałbrzyscy piłkarze już na starcie ligi byliby w mało komfortowej sytuacji. Cztery pierwsze mecze graliby na wyjeździe…

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl