gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Piłkarze Górnika zagrają u siebie 1 września/ 2010-08-06 14:02:06 / Marcin Durczak /

nww24.pl - To już pewne. Zamiast w sobotę 21 sierpnia, piłkarze Górnika PWSZ zagrają z Rakowem Częstochowa w środę 22 września. W ten sposób pierwsze spotkanie "u siebie" w nowym sezonie Górnicy zagrają dopiero 1 września (środa), a ich przeciwnikiem będzie Miedź Legnica.
Spotkanie z Rakowem zostało przełożone z powodu trwających prac związanych z przystosowaniem boiska przy ul. Ratuszowej do wymogów II ligi. Z ekipą z Częstochowy zagramy więc w Wałbrzychu dopiero w środę 22 września. Pierwotnie to spotkanie miało odbyć się w sobotę 21 sierpnia.Tymczasem 11 sierpnia policja ma wizytować stadion Górnika i sprawdzać infrastrukturę obiektu pod względem bezpieczeństwa imprez masowych. Tydzień później, 18 sierpnia do Wałbrzycha mają przyjechać przedstawiciele komisji ds. licencji PZPN, by zobaczyć, co zrobiono na stadionie przy ul. Ratuszowej. W sierpniu ma też zapaść decyzja czy Związek przeniesie Górnikowi licencję na grę w II lidze z Polkowic do Wałbrzycha.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl