gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Dark Dog rozpoczął treningi/ 2010-08-16 08:02:50 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Po 6-tygodniowej przerwie podopieczni Ewy Smaglińskiej wznowili zajęcia. W treningach Górnika Nowe Miasto Wałbrzych uczestniczą wszyscy zawodnicy, którzy występowali w barwach wałbrzyskiego klubu w zeszłym sezonie oraz dwóch nowych graczy.
Niedługo powinno się wyjaśnić, czy dwaj testowani zawodnicy - center i rozgrywający - zostaną w zespole z Nowego Miasta. Na razie działacze klubu nie chcą jednak zdradzić ich nazwisk. Tymczasem wszyscy zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie grali dla wałbrzyskiego zespołu, będą nadal reprezentować żółto-czarnych.Koszykarze Dark Doga zaczęli w tym tygodniu treningi i przygotowania do nowego sezonu. - Na razie musimy zobaczyć co zostało po tej przerwie. Trenujemy przede wszystkim elementy indywidualne - powiedziała portalowi nww24.pl Ewa Smaglińska, trenerka Dark Doga. - Za dwa tygodnie rozpoczniemy treningi wytrzymałościowe na stadionie na Nowym Mieście - dodaje szkoleniowiec.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl