gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Nowe Miasto zbroi się na III ligę/ 2010-09-08 08:23:19 / Marcin Durczak /

nww24.pl - W teamie prowadzonym przez Ewę Smaglińską sporo zmian. Pierwsza z nich to zmiana nazwy na Górnik Nowe Miasto Wałbrzych. Po drugie w drużynie sprawdzani są nowi zawodnicy. Jeden z nich, Przemysław Olszewski już podpisał kontrakt z III ligowym zespołem.
Nieco ponad trzy tygodnie pozostały podopiecznym Ewy Smaglińskiej do rozpoczęcia swojego drugiego sezonu w III lidze. Tymczasem do zespołu dołączył grający wcześniej w Sudetach Jelenia-Góra Przemysław Olszewski (center, 205cm). Z drużyną z Nowego Miasta trenuje też dobrze znany wałbrzyskim kibicom Andrzej Neumayer (skrzydłowy, 196cm). Jeszcze jednak nie wiadomo czy doświadczony zawodnik, który przez dziewięć lat bronił barw Górnika Wałbrzych, zagra w przyszłym sezonie w teamie z Nowego Miasta. Obecnie w treningach uczestniczy także młody zawodnik jeszcze do niedawna grający w Olimpii Legnica.W tym sezonie w III lidze występować będzie dziewięć zespołów. W porównaniu z poprzednim rokiem do rozgrywek w tym roku nie przystąpiły teamy UKS Olimpii Węgliniec, Adler TOP Bolesławiec i Sudety II Jelenia Góra. W III lidze wystąpią natomiast zespoły Zastalu II Zielona Góra i Spartakusa Jelenia Góra.

Wałbrzyszanie swój sezon zainaugurują we Wrocławiu w meczu przeciwko miejscowemu Gimbasketowi już 2 października. Pierwszy mecz u siebie nasi rozegrają tydzień później z drużyną z Gorzowa Wielkopolskiego.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl