gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Sławek Buczyniak przed meczem z Górnikiem/ 2010-10-18 10:33:55 / Marcin Durczak /

spojnia.info - Przed Spójnią pojedynek z Górnikiem Wałbrzych. Grał pan tam w ostatnim sezonie. Jakie wspomnienia pozostaną z Wałbrzycha?
- Na pewno bardzo miłe. Na zakończenie sezonu utrzymaliśmy się, zrobiliśmy plan minimum. Początki były ciężkie, bo pierwsza runda zakończyła się tylko dwoma wygranymi no i nie było wesoło. Natomiast w drugiej rundzie otworzyliśmy się i zrobiliśmy to, czego od nas oczekiwano.

Wiele mówi się o kłopotach finansowych Górnika. Jak, podczas pana pobytu, wyglądała tam organizacja klubu?
- Nie było źle. Nie ma, na co narzekać. Zaległości są spłacane cały czas, chyba wszystko tam w klubie idzie w dobrym kierunku.

Może pan porównać postawę kibiców Górnika oraz Spójni?
- Na razie nie znam tak dobrze jeszcze miejscowych kibiców. W Stargardzie graliśmy dopiero dwa mecze. Natomiast o kibicach z Wałbrzycha mogę powiedzieć, że bardzo nam pomogli w poprzednim sezonie. Stali za nami na każdym meczu i na wyjazdy również przyjeżdżali. Nawet na decydujący o utrzymaniu mecz w Krośnie przybyło sześciu fanów, co mimo małej liczby w dużym stopniu pomogło nam wygrać to spotkanie.Dlaczego, więc, po całkiem niezłym sezonie zdecydował się pan na zmianę klubu?
- Sezon był dla mnie bardzo udany, natomiast zdecydowałem się przejść do Spójni, bo po sezonie w Wałbrzychu nie zapowiadało się dobrze. Dostałem już kiedyś ofertę ze Spójni i nie skorzystałem z niej, natomiast chciałem przejść do zespołu, który będzie walczył o wyższe cele niż utrzymanie w lidze.

Źródło: spojnia.info

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl