gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Młodzicy Górnika zdeklasowali Sudety Jelenia Góra/ 2010-10-25 08:29:29 / Marcin Durczak /

Po ubiegłotygodniowym wyjazdowym zwycięstwie drużyny młodzików Górnika Trans Wałbrzych ze Śląskiem II Wrocław, w którym nasi młodzi koszykarze razili jednak dość sporą nieskutecznością można było zastanawiać się jak wypadnie kolejny mecz wyjazdowy w wykonaniu naszych chłopców. Zwłaszcza, że w dotychczasowym trzech meczach zespół gospodarzy - Sudety Jelenia Góra odniósł dwa zwycięstwa w tym również zwycięstwo z drużyną Śląska II. Młodzicy Górnika w niedzielnym spotkaniu wrócili jednak do swojej normalnej dyspozycji i nie pozostawili żadnych złudzeń kto w tym sezonie jest drużyną lepszą. Od pierwszego gwizdka sędziego zastosowali wariant krycia na całym parkiecie. Nie zmienili tej taktyki do końca spotkania co pozwoliło podkreślić wyraźną dominację wałbrzyszan i zapewniło zwycięstwo 178:23 (60:6, 31:8, 49:2, 38:7).
Tradycyjnie zapunktowali wszyscy zawodnicy Górnika: Maciej Krzymiński 44 (1x3), Łukasz Kołaczyński 35, Bartłomiej Szmidt 25, Marcin Szymanowski 21, Damian Durski 11, Daniel Jarosiński 10, Mateusz Kłyż 10, Szymon Kowalski 10, Artur Burdek 4, Marcin Jeziorowski 4, Jakub Sumiński 2, Marcel Zieliński 2). W dotychczasowych trzech spotkaniach, Górnik Trans Wałbrzych odniósł trzy zwycięstwa zdobywając łącznie 445 punktów i tracąc zaledwie 78. Kolejna potyczka wałbrzyszan 7 listopada w hali przy Pl. Teatralnym. Nasza drużyna podejmować będzie drużynę WKK II Wrocław.Ryszard Burdek - Rada Rodziców

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl