gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Nowe Miasto ograło Zastal II/ 2010-11-11 17:38:03 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Trzecioligowi koszykarze Górnika kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W zaległym spotkaniu z drugą drużyną Zastalu nasi przez cały mecz posiadali przewagę i zasłużenie zwyciężyli 82:72. Zespół z Zielonej Góry, złożony głównie z juniorów, nie był w stanie skutecznie przeciwstawić się gospodarzom.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – SKM Zastal Zielona Góra 82:72 (24:15, 19:15, 18:21, 21:21).
Górnik: Łabiak 23, Kołodziej 17, Myślak 10, Sujka 9, Neumayer 7, Olszewski 7, Borzemski 6, Karwik 3, Drywa 0.Tylko początek dzisiejszej potyczki był wyrównany. Goście nawet w pewnym momencie prowadzili, ale w momencie gdy na parkiecie pojawił się Mateusz Myślak gospodarze w kilka chwil odskoczyli od rywali i w 8 min objęli prowadzenie 21:12. Praktycznie do końca spotkania goście bezskutecznie próbowali dogonić podopiecznych Ewy Smaglińskiej, którzy udanie bronili przewagi.

Na początku drugiej ćwiartki wałbrzyszanie wygrywali już 36:18, ale kilka błędów w defensywie spowodowało, że w 19 min było już tylko 40:30. Ostatecznie po 20 min na tablicy widniał wynik 43:30 dla Górnika.

Po zmianie stron scenariusz był ten sam. Raz Zastal zbliżał się na dystans 7-9 pkt. Innym razem ekipa z Nowego Miasta odskakiwała na kilkanaście oczek. Jak zwykle ciężar zdobywania punktów w zespole z Wałbrzycha wzięli na siebie Jakub Kołodziej i Maciej Łabiak, którzy wspólnie uzbierali prawie połowę całego dorobku drużyny. Zastal złożony głównie z juniorów, wzmocnionych, znanym z występów w I-ligowym Górniku, Mariuszem Matczakiem, nie był w stanie odwrócić losów potyczki i zasłużenie przegrał pod Chełmcem.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl