gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Wyniki weekendowych meczów młodych Górników/ 2010-11-29 12:17:41 / Marcin Durczak /

Górnik Trans Wałbrzych nadal nie zwalnia. Szósty mecz w lidze młodzików i szóste zwycięstwo naszej drużyny. Tym razem rozpędzony Górnik pokonał na wyjeździe Gwardię Wrocław 145:11 (43:2, 29:0, 24:3, 49:6). Dość wyraźnie rozkojarzeni zawodnicy wałbrzyscy pomimo uzyskania od pierwszego gwizdka zdecydowanej przewagi nie potrafili zaprezentować skuteczności, którą popisywali się chociażby w meczach z Gimbasketem czy Sudetami. Pochwalić można było za to naszą drużynę za twardą i skuteczną grę w obronie.
Dla Górnika Trans tradycyjnie już punktowali wszyscy zawodnicy (Krzymiński 26, Kołaczyński 22, Shmidt 22, Szymanowski 21, Jarosiński 13, Durski 8, Jeziorowski 8, Kłyż 8, Smoleń 7, Sadera 4, Sumiński 4, Burdek 2).W sobotę we Wrocławiu po raz pierwszy w oficjalnych rozgrywkach minikoszykówki zaprezentowała się drużyna Górnika prowadzona przez Tadeusza Pogorzelskiego. Niestety po ambitnej i bardzo wyrównanej walce pierwszy pojedynek ze Śląskiem Wrocław zakończył się porażką naszych zawodników 1 punktem po dogrywce. O porażce zadecydowały rzuty osobiste wykonywane przez Śląsk na sekundę przed końcem dogrywki. Przyczyną porażki był z pewnością również odczuwalny w końcówce brak Bartka Schmidta jednego z najlepszych strzelców ligi młodzików, który musiał opuścić parkiet za 5 przewinień. W drugim spotkaniu również po bardzo wyrównanej walce Górnik musiał uznać wyższość zespołu WKK Wrocław.

Śląsk Wrocław - Górnik Wałbrzych 27:26 (dla Górnika punktowali: Schmidt 16, Dabic 6, Mizgalski 2, Kubka 2).
WKK II Wrocław - Górnik Wałbrzych 25:17 (dla Górnika punktowali: Schmidt 12, Dabic 2, Grabka 2, Burdeński 1).

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl