gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

WOŚP 2011 w Wałbrzychu i nie tylko/ 2011-01-07 12:16:56 / Marcin Durczak /

Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w XIX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (niedziela 9 stycznia 2011r.) i między innymi licytowania różnych przedmiotów na allegro.pl Ze swojej strony wystawiliśmy: szalik Arka Gdynia - Barwy Pomorza.

Inne aukcja pod adresem: aukcje.wosp.org.plTym razem przekażemy pieniądze na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Już od 6.00 na ulicach Wałbrzycha, w marketach, centrach handlowych spotkamy kwestujących wolontariuszy. Przez cały dzień będziemy się bawić podczas imprezy Wałbrzych dla WOŚP.
- Zapraszamy wszystkich na imprezę Wałbrzych dla WOŚP. Bawcie się, licytujcie i wspólnie pobijmy zeszłoroczny rekord Wałbrzycha - 76.837,90 zł w zebranych pieniądzach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl