Porażka w Łańcucie/ 2011-01-23 10:52:42 / Marcin Durczak /

Sokół Łańcut pokonał u siebie Górnika Wałbrzych 87:55 (20:16, 21:18, 25:8, 21:13). Do przerwy trwała jeszcze wyrównana walka, ale w trzeciej kwarcie gospodarze zdecydowanie uciekli biało-niebieskim. Świetny mecz w barwach Sokoła rozegrał nasz były kapitan Rafał Glapiński, który zdobył 14 punktów (2x3) do tego miał 8 asyst i największy eval w meczu (24)
Górnik: Nitsche 13 (1x3, 7zb.), Wróbel 13, Józefowicz 10, Kowalski 8 (2x3), Stochmiałek 6, Pieloch 3 (1x3), Grzywa 2, Murzacz 0, Kietliński 0.
Sokół: Pisarczyk 21 (2x3), Szurlej 15 (2x3), Glapiński 14 (2x3, 8as.), Wilczek 12, Ucinek 12 (2x3), Klima 9 (1x3), Buszta 2, Balawender 2, Czerwonka 0.