gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Nowe Miasto pokonało Zastal II Zielona Góra/ 2011-01-30 12:42:28 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Komplet punktów przywieźli z Zielonej Góry trzecioligowi koszykarze Górnika Nowe Miasto. Wałbrzyszanie wygrali z rezerwami Zastalu 67:57. Nasi prowadzili niemal przez całe spotkanie, kontrolując wydarzenia na parkiecie. Po 17 punktów dla naszych zdobyli Mateusz Myślak i Jakub Kołodziej.

Zastal II Zielona Góra - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 57:67 (14:28, 8:13, 16:9, 19:17)
Górnik: Myślak 17, Kołodziej 17, Neumayer 9, Karwik 8, Łabiak 6, Olszewski 6, Borzemski 4.Tylko na samym początku pojedynku wygrywali gospodarze. Po trójce jednego z ich graczy rezerwy Zastalu prowadziły 3:0, ale na tym skończyła się dominacja miejscowych. Momentalnie trójką odpowiedział Andrzej Neumayer, a za chwilę 2 pkt dołożył Maciej Łabiak i Górnicy objęli prowadzenie, którego nie dali już sobie wydrzeć. Do przerwy goście prowadzili 41:22 i wydawało się, że odniosą gładkie zwycięstwo.

Po zmianie stron miejscowi tymczasem szybko odrobili część strat. Nasi jednak przez cały czas utrzymywali kilkupunktową przewagę, która w samej końcówce potyczki stopniała do 5 oczek (w 39 min Górnicy prowadzili tylko 61:56). Wtedy na linii rzutów stanął Przemysław Olszewski, który nie pomylił się ani razu, a za chwilę 3 pkt z faulem dołożył Mateusz Myślak i wygrana Górnika Nowe Miasto była już niezagrożona. Bardzo dobre zawody w Zielonej Górze rozegrali zwłaszcza Mariusz Karwik i Andrzej Neumayer, którzy nie dość, że dali drużynie kilka ważnych punktów, to jeszcze łącznie zaliczyli aż 23 zbiórki.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl