gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Młodzicy Górnika pokonali Śląska II Wrocław/ 2011-01-31 07:37:04 / Marcin Durczak /

Młodzicy Górnika bez kłopotów uporali się we własnej hali ze Śląskiem II Wrocław. Nasi wygrali 113:47 (36:11, 20:15, 23:8, 34:13). Najskuteczniejszym graczem biało-niebieskich w tym spotkaniu był Marcin Szymanowski, autor 27 punktów. Zawodnicy prowadzeni przez Wojciecha Krzykałę legitymują się bilansem 11-2, Śląsk II wygrał 7 z 13 meczów.
Górnik: Szymanowski 27 (1x3), Krzymiński 23, Kołaczyński 19, Szmidt 13, Durski 9 (1x3), Kłyż 5 (1x3), Jeziorowski 5, Smoleń 4, Jarosiński 4, Dargacz 3, Sadera 2, Sumiński 0.Za newsa podziękowania dla Dominika!


Po niedzielnym zwycięstwie odniesionym nad drużyną Śląska II Wrocław zespół młodzików Górnika Trans Wałbrzych odzyskał pozycję lidera tabeli choć należy podkreślić, że stanowi to wynik rozegrania jednego meczu więcej od najgroźniejszego rywala - WKK Wrocław. W spotkaniu ze Śląskiem od samego początku wyraźnie było widoczne, że jedynym pytaniem jakie mogą postawić sobie przybyli na mecz kibice jest to jaką różnicą punktową odniosą zwycięstwo nasi młodzi koszykarze. Po pierwszej wyraźnie wygranej kwarcie w drugiej Górnicy popełnili wyraźnie więcej błędów ale ani na chwilę nie przestali kontrolować spotkania.

W najbliższą niedzielę drużyna Górnika Trans Wałbrzych podejmuje zespół Sudetów Jelenia Góra i w przypadku zwycięstwa zapewni sobie awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski a pytaniem pozostanie jedynie z którego z pierwszych czterech miejsc to nastąpi.

Rada Rodziców

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl