gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Prezentacja piłkarzy Górnika/ 2011-02-20 12:40:10 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców drugoligowych piłkarzy z Wałbrzycha na wielkie wydarzenie, które zaplanowano na przyszły piątek. Podobnie jak to było przed rundą jesienną obecnego sezonu, również i przed inauguracją wiosny odbędzie się uroczysta prezentacja drużyny Górnika PWSZ.Miejscem prezentacji będzie hala OSiR-u przy ul. Wysockiego. Początek show zaplanowano na godz. 18:00 w piątek 25 lutego. Żeby zobaczyć całą drużynę w efektownej oprawie, która w rundzie jesiennej będzie walczyła na drugoligowych boiskach wystarczy kupić bilet w cenie 5 zł. Cały dochód uzyskany ze sprzedaży wejściówek zostanie przekazany na cel charytatywny.

W programie między innymi licytacja oryginalnej koszulki z nr 19 Piotra Przerywacza, w której były już kapitan biało-niebieskich wystąpił w pamiętnym meczu w Nowej Soli, po którym Górnicy wywalczyli awans do II ligi.

Przypominamy, prezentacja Górnika PWSZ przed rundą wiosenną w piątek 25 lutego o godz. 18:00 w hali OSiR-u.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl