gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Głosuj codziennie na Wałbrzych w grze Monopoly!/ 2011-02-20 16:33:25 / Marcin Durczak /

Wałbrzych znalazł się na liście głównej 60 polskich miast, które walczyć będą w internetowym plebiscycie o zaistnienie w grze Monopoly Polska.
Od 20 lutego do 20 marca 2011r. trwa internetowe głosowanie. Dwadzieścia dwa miasta, które uzyskają największą liczbą głosów, znajdą się na narodowej planszy gry Monopoly Polska. Codziennie można oddać po jednym głosie!



- http://www.monopoly.pl/ranking

Wystarczy wejść na stronę, zarejestrować się i kliknąć na 1 z 60 miast, które znalazły się na liście głównej. W tym samym czasie do głosowania można nominować miasta, które na tej liście się nie znalazły oraz głosować na miasta nominowane przez innych. Dziennie można więc oddać 2 głosy - na listę główną i listę nominowanych. Głosować może każdy polski obywatel powyżej 13 roku życia - informuje Biuro Prasowe Monopoly Polska.

Głosowanie na narodową planszę Monopoly odbywa się w Polsce po raz pierwszy. W wyniku podobnych plebiscytów internetowych swoje krajowe plansze mają już Stany Zjednoczone, Kanada, Turcja, Francja, Włochy, Rosja, Wielka Brytania i inne. Nadszedł czas na Polskę.

Monopoly Polska zadebiutuje na polskim rynku jesienią 2011 roku i wejdzie do obiegu na lata.

Zapraszamy także na: www.monopoly.walbrzych.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Mateo
2011.02.23 17:59:13
IP: 90.156.12.22
http://www.facebook.com/event.php?eid=190503677637078
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl