Najważniejszy mecz w sezonie młodzików!/ 2011-03-09 21:39:25 / Marcin Durczak /

UWAGA !!! Już 13 marca (najbliższa niedziela) o godz. 11:00 w hali przy pl. Teatralnym młodzicy Górnika Wałbrzych zagrają najważniejszy mecz w sezonie. Rywalem biało-niebieskich będzie lider - WKK Wrocław. Zwycięstwo różnicą co najmniej 25 punktów (co w rozgrywkach młodzieżowych jest jak najbardziej do wykonania) da Górnikowi pozycję lidera oraz szansę na organizację w Wałbrzychu rozgrywek jednej z ćwierćfinałowych grup Mistrzostw Polski młodzików.

Zapomnijmy na chwilę o trudnej sytuacji finansowej seniorów Górnika, stawiając się na meczu naszych młodzików - nadziei wałbrzyskiej koszykówki. Mobilizujcie znajomych, rodzine. Wstęp darmowy!

POMÓŻMY NASZYM MŁODYM KOSZYKARZOM WYGRAĆ TEN WAŻNY MECZ!!!
W meczu tym planowane jest prowadzenie dopingu jak na meczach seniorów!

Obecność obowiązkowa!

dh
2011.03.11 09:34:52
IP: 83.21.107.105
Na meczu pojawi się gazetka z informacjami i składem młodzików tak by nikt nie czuł się zagubiony i mógł powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że potrafi wymienić imię i nazwisko każdego gracza :)
IP: 87.105.201.182
kibice dawajcie na ten mecz!! to jest GÓRNIK, to jest PRZYSZLOSC! wierze tez ze i nasi seniorzy przyjda pomoc mlodym
Płetwa
2011.03.09 22:57:13
IP: 78.8.45.206
Panowie i Panie wszyscy stawiamy się na tym meczu, bez wyjątku!!

Przy okazji prośba do całego KK o pojawieniu się na tym meczu, gdzie będziemy rozmawiać o przyszłości koszykarskiego Górnika! Po wstępnej rozmowie z Kaczorem jest plan na dalsze działanie klubu. Reszta na meczu!!
dh
2011.03.09 22:53:32
IP: 83.11.236.47
Wszyscy na mecz ! Rozbujamy tą halę. Stawka wysoka, ale naszych stać żeby to wygrać ! Potrzebują jednak dopingu. Bez tego ani rusz. W pierwszej rundzie przegrzli nasi z WKK we Wrocławiu 44:68. Warto jednak pamiętać o tym, że w pierwszej kwarcie było tylko 11:13. W drugiej kwarcie w rozgrywkach młodzików istnieje przepis o konieczności ZMIANY CAŁEJ PIĄTKI GRACZY. Nasz drugi garnitur przegrał druga kwartę 4:20. We własnej hali jednak na pewno będą czuć się pewniej. Jeszcze u siebie nie przegrali ! Pomóżmy im głośnym dopingiem.