gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Koniec pierwszoligowego Górnika/ 2011-03-23 15:07:24 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Wczoraj minął termin, w którym działacze klubu mogli się odwołać od decyzji PZKosz o zawieszeniu w rozgrywkach. Nie zrobili tego. Wciąż też mają wobec Związku dług. To oznacza, że nie odbędzie się dziś mecz biało-niebieskich z Rosą Radom. Zresztą do końca sezonu Górnicy już raczej nie zagrają.
Raczej, bo teoretycznie jest szansa, by klub dokończył sportowo rozgrywki. To, że wczoraj minął termin odwołania od decyzji o zawieszeniu klubu w rozgrywkach, nie oznacza, że drużyna została automatycznie zdegradowana do II ligi. W PZKosz wciąż czekają na uregulowanie długo wobec Związku. Gdyby działacze Górnika zapłacili zobowiązania, mogliby przystąpić np. do meczów play-out. Ale na to się nie zanosi.Dwa ostatnie pojedynki - z AZS Politechniką Warszawską i dzisiejszy z Rosą Radom - nasi już przegrali walkowerem. Jeśli do piątku kierownictwo Górnika nie wpłaci pieniędzy do Związku zespół bez walki polegnie też w ostatniej potyczce sezonu zasadniczego z Astorią Bydgoszcz. Podobnie będzie w fazie play-out. Bez spłaty zobowiązań wałbrzyszanie nie będą mogli zagrać o utrzymanie się i bez wychodzenia na parkiet zostaną zdegradowani do II ligi, co jest już niemal przesądzone. Chyba, że zdarzy się cud i znajdzie się sponsor chcący spłacić zaległości klubu wobec PZKosz.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
valdi
2011.03.28 10:32:51
IP: 78.8.62.65
TO SKANDAL ! Władze Miasta i Zarzad powinien zapaść sie pod ziemie ze wstydu. Klub z taka tradycja zdegradowany po nedznych rozgrywkach,animozjach,braku dobrej woli (takze ze strony niektorych zawodników),uciekajacych sponsorach itd. A gdzie szacunek dla kibiców ?! WSTYD DLA WAŁBRZYCHA !
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl