gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Poznaliśmy półfinałowych rywali Nowego Miasta/ 2011-03-31 11:13:38 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Zagłębie Sosnowiec, MOSiR Stalowa Wola i AZS AGH Kraków to najbliżsi rywale koszykarzy Górnika Nowe Miasto. Wałbrzyszanie zmierzą się ze wspomnianymi drużynami w półfinałowym turnieju, który jest etapem w drodze po awans do II ligi. Zawody odbędą się w połowie kwietnia.
Jeszcze nie wiadomo gdzie dojdzie do półfinałowego turnieju, ale być może gospodarzem będzie Wałbrzych. Działacze Górnika Nowe Miasto starają się bowiem o organizację turnieju, właśnie przygotowują aplikację, by złożyć ją jak najszybciej w PZKosz.Wiadomo natomiast, że o dwa miejsca premiowane awansem do dalszej fazy gier, których stawką będzie bezpośrednie wejście do II ligi zagrają w jednym turnieju Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, MOSiR Stalowa Wola, Zagłębie Sosnowiec i AZS AGH Kraków. Rywalizację na tym szczeblu zaplanowano na 15, 16 i 17 kwietnia.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl