gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Młodzicy Górnika wiedzą z kim zagrają/ 2011-05-07 19:12:53 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Koszykówki w końcu opublikował terminarz gier w mistrzostwach Polski młodzików (U-14). Nastolatkowie z Wałbrzycha zagrają w ćwierćfinałowym turnieju w Przemyślu, gdzie oprócz nich i gospodarzy, Gimbasketsu 2, wystąpią jeszcze Hartwig Katowice i Pałac Młodzieży Tarnów.Turniej odbędzie się od 13 do 15 maja w Przemyślu. Będzie to jeden z ośmiu ćwierćfinałów mistrzostw Polski młodzików. Do dalszej fazy zmagań awansują z każdego turnieju po dwa zespoły. - Jedziemy do Przemyśla walczyć o wyjście z grupy. Myślę, że mamy na to duże szanse. Faworytem są oczywiście gospodarze, ale z dwoma pozostałymi drużynami powinniśmy sobie poradzić – mówi Wojciech Krzykała, trener młodzików Górnika.

W piątek 13 maja, pierwszego dnia zmagań, wałbrzyszanie zagrają z UKS-em Hartwig Katowice. Następnie w sobotę biało-niebiescy zmierzą się z gospodarzami, Gimbasketsem 2 Przemyśl, a w niedzielę na koniec rywalizacji przyjdzie naszym spotkać się z PM Tarnów.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl