gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - PWSZ z szansami na medal/ 2011-05-15 12:56:25 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Sobota w Akademickich Mistrzostwach Polski koszykarzy nie była już tak udana dla PWSZ Wałbrzych jak pierwszy dzień zmagań. Wczoraj nasi studenci ponieśli dwie porażki, ale mimo to zachowali szansę na medal. Żeby nasi stanęli „na pudle” muszą jednak zostać spełnione trzy warunki.W sobotę najpierw wałbrzyszanie dokończyli rozgrywki w grupie eliminacyjnej. W ostatniej potyczce PWSZ Wałbrzych spotkała się z Politechniką Warszawa i niestety przegrała ten mecz minimalnie, różnicą dwóch oczek. Mimo tej przegranej podopieczni Arkadiusza Chlebdy przeszli do dalszej fazy gier, czyli do najlepszej ósemki AMP, ale z zaliczeniem wyniku pojedynku z Politechniką Warszawską.
W grupie półfinałowej PWSZ Wałbrzych przegrała wyraźnie z Akademią Leona Koźmińskiego z Warszawy, ale mimo to zachowała szanse na medal bowiem w drugim meczu Politechnika Opolska 3 pkt pokonała Politechnikę Warszawską. Żeby więc wałbrzyszanie zajęli drugą pozycję w swojej grupie półfinałowej muszą dziś w sesji przedpołudniowej wygrać z ekipą z Opola, po drugie muszą rywali pokonać różnicą przynajmniej 3 pkt, a Akademia Leona Koźmińskiego musi z kolei wygrać z Politechniką Warszawską. Wtedy zagramy o brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski.

PWSZ Wałbrzych - Politechnika Warszawska 57:59
PWSZ Wałbrzych: Jakóbczyk 24, Wróbel 10, Józefowicz 9, Kowalski 5, Nitsche 4, Pieloch 3, Sujka 2.

Akademia Leona Koźmińskiego Warszawa - PWSZ Wałbrzych 94:59
PWSZ Wałbrzych: Wróbel 16, Jakóbczyk 14, Józefowicz 11, Kietliński 9, Sujka 4, Kowalski 2, Pieloch 2, Nitsche 1.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl