gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

BLOG: Finały młodzików w Opalenicy/ 2011-06-03 10:57:16 / Marcin Durczak /

gornikwalbrzych.blogspot.com - Malownicza wielkopolska miejscowość będzie gościć finalistów Mistrzostw Polski Młodzików. Pięciodniowy maraton rozpoczyna się już 8 czerwca. Biało-Niebiescy nie biorą jeńców, grają o wszystko. Nie oczekujemy od nich cudów, zdajemy sobie sprawę, że za posiadanie lśniących strojów oraz najwyższego zawodnika nikt nam furtki do strefy medalowej nie uchyli. Nadeszła chwila by postawić wszystko na jedną kartę i pokazać co to znaczy "wałbrzyski charakter". Na nasze szczęście w swojej grupie nie natkniemy się na Basket Team Opalenica. Ufff.Co do decyzji centrali - nie wierzyłem, że to nam przyznają organizację. Gospodarz półfinałów jeszcze nigdy nie organizował finałów. I tym razem do precedensu nie doszło. Stawiałem na Warszawę, Włocławek. Ale Opalenica !? To jest sensacja. Sensacja dlatego, że ta niewielka mieścina gościła finał kadetów 2010 oraz tegoroczny ćwierćfinał młodzików właśnie. Trzeba przyznać, że mają niezłą skuteczność.

Opalenickie finały to kapitalny prognostyk dla gospodarzy. Bez prawa organizacji wydawali się silni. Teraz, po decyzji PZKosz, rosną w siłę szybciej niż koszt spłaty kredytu zaciągniętego we franku.

Dokładna prezentacja ośmiu finalistów wkrótce.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl