gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - KK Wałbrzych po sparingu/ 2011-09-18 21:44:09 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Pierwsze spotkanie kontrolne przed inauguracją III ligi mają za sobą podopieczni Ewy Smaglińskiej. Gracze KK Wałbrzych pokonali w nim WKK Wrocław 67:62. Bardzo dobrze w szeregach wałbrzyszan zaprezentował się testowany Kamil Abramowicz.
To były gracz między innymi klubów z Jeleniej Góry i Gorzowa Wlk. Ma 195 cm wzrostu, a jego nominalną pozycją jest „3", czyli niski skrzydłowy. W potyczce z wrocławianami Abramowicz pokazał się z bardzo dobrej strony i jeśli podpisze kontrakt z KK Wałbrzych powinno być to dla naszego klubu spore wzmocnienie.
W wygranym pojedynku z WKK, w szeregach którego wystąpiło kilku mistrzów Polski juniorów, zaprezentował się też Bartlomiej Ratajczak, do niedawna koszykarz lokalnego rywala, Górnika. Nie wiadomo natomiast co dalej z Adrianem Stochmiałkiem, który wciąż jest zawodnikiem klubu z Pl. Magistrackiego. Niewykluczone, że już niebawem również i on wzmocni ekipę trenowaną przez Ewą Smaglińską.



Tymczasem fani KK Wałbrzych mogą już śledzić wszystkie doniesienia o swoim klubie dzięki nowej stronie internetowej. Jej adres to: kkwalbrzych.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
dh
2011.09.19 14:05:54
IP: 83.21.62.102
"co dalej z Adrianem Stochmiałkiem, który wciąż jest zawodnikiem klubu z Pl. Magistrackiego" to siedziba klubu jest teraz na pl. magistrackim, a nie pl. teatralnym ? czy to kolejny babol wałbrzyskim redaktorów po panu kozłowskim zamiast kozłowiczu ?
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl