gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Bilety na piłkarskiego Górnika za 5zł/ 2011-09-22 12:20:26 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Zarząd naszego drugoligowca, na wniosek kibiców, zdecydował, że na najbliższy mecz Górnika PWSZ z Turem Turek zostaną obniżone ceny biletów. Dorośli mężczyźni zapłacą za wejściówkę jedynie 5 zł, a kobiety, dzieci i młodzież szkolna wejdą na stadion za złotówkę!

Ta jednorazowa akcja (być może będzie kontynuowana), którą wymyślili fani biało-niebieskich, a na propozycję przystali działacze klubu, ma jeden zasadniczy cel. Przyciągnąć na obiekt przy ul. Ratuszowej zdecydowanie więcej kibiców niż do tej pory. Aby stadion w końcu się zapełnił. Dlatego obniżono ceny biletów. Dorośli mężczyźni wejdą na sobotnie spotkanie za 5 zł, a bilet dla młodzieży, dzieci i kobiet kosztować będzie tylko złotówkę. Nic tylko liczyć na sprzyjającą pogodę (a ma być słonecznie) i z całą rodziną wybrać się, by obejrzeć kolejne zwycięstwo (oby) piłkarzy Górnika PWSZ w starciu z Turem Turek.Bilety w przedsprzedaży można kupować w kilku punktach Wałbrzycha: Dukat (Piaskowa Góra, ul. Kusocińskiego 9), Football Pub (Biały Kamień, ul. Wańkowicza 18a), PWSZ (ul. Zamkowa 4, pokój 12), Sporting (Galeria Victoria, CH Tesco, Śródmieście - ul. Słowackiego), Victoria Sport (Podzamcze, ul. Forteczna 1k) i Wrest (Nowe Miasto, ul. Chopina 1a), a także w dniu meczu od godz.13:30 w kasach przed stadionem.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl