gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Kontrolna wygrana KK Wałbrzych/ 2011-09-26 22:19:37 / Marcin Durczak /

nww24.pl - Koszykarze z Wałbrzycha przygotowujący się do rozgrywek III ligi pod okiem Ewy Smaglińskiej, wygrali kolejny mecz sparingowy. KK pokonał bardzo wysoko zespół z Kątów Wrocławskich, a najlepszym strzelcem naszej drużyny był Jakub Kołodziej.

KK Wałbrzych - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 89:59 (8:17, 34:14, 15:19, 32:9)
Wałbrzych: Kołodziej 27, Myślak 17, Ratajczak 12, Abramowicz 12, Borzemski 9, Karwik 6, Olszewski 4, Adranowicz 2.Ekipa gości tylko w pierwszej kwarcie grała na wysokim poziomie. Drużyna spod Wrocławia prowadził po 10 min 17:8. W tym okresie nasi, którzy w tej potyczce musieli sobie radzić bez Macieja Łabiaka, razili nieskutecznością. Od drugiej ćwiartki zarysowała się przewaga podopiecznych Ewy Smaglińskiej, którzy najpierw doprowadzili do remisu 23:23, by po kilku następnych akcjach osiągnąć bezpieczną przewagę. Do końca spotkania nasi tylko powiększali dystans dzielący obie ekipy, który ostatecznie urósł do 30 oczek.

Był to prawdopodobnie ostatni test-mecz KK Wałbrzych, który na inaugurację III ligi zmierzy się w derby z JKKS Górnikiem Wałbrzych. To spotkanie już w najbliższą sobotę, 1 października.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl