gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

KKS Siechnice-Górnik: sobota (15.10.), godz. 17:00/ 2011-10-14 11:31:17 / Marcin Durczak /

Przed Górnikami ciężki mecz wyjazdowy z KKS Siechnice. W ostatniej kolejce drużynie z Siechnic nie sprostał u siebie SKM Zastal Zielona Góra i przegrał 83:92.

Mecz rozegrany zostanie w hali Gimnazjum przy ul. Świerczewskiego 40.<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Kibic
2011.10.14 16:10:32
IP: 78.9.28.75
Apeluję do wszystkich kibiców o pomoc w zrealizowaniu tego przedsięwzięcia. Pokażmy, że możemy się zjednoczyć i wspólnie działać na rzecz Wałbrzycha. Informacja poniżej Głosuj na wybudowanie placu zabaw dla dzieci na Podzamczu!!! Producent kosmetyków Nivea na 100 lecie swego istnienia funduje dzieciom 100 placów zabaw. Place zabaw zostaną wybudowane w miejscowościach, które zdobędą najwięcej głosów w konkursie prowadzonym na stronie internetowej www.nivea.pl Konkurs trwa 4 miesiące – od lipca do końca października. Co miesiąc Nicea nagradza placami miejscowości z 25-ciu pierwszych miejsc. Do wybudowania zostało jeszcze 25 placów zabaw. W dniu 14 października znajdujemy się na 25 miejscu. Niestety ciągle się odsuwamy na dalsze pozycje!! Wyprzedzają nas: Zawadzkie, Dziadowa Kłoda, Lisia Góra, Deszczno…. Wałbrzyszanie!!! Liczymy na aktywne Wasze uczestnictwo w konkursie i codzienne oddawanie głosów poprzez stronę internetową www.nivea.pl By móc codziennie oddawać swój głos na plac zabaw dla dzieci w Wałbrzychu trzeba: 1. Zarejestrować się jako uczestnik konkursu na stronie www.nivea.pl 2. Głosować codziennie na plac zabaw w Wałbrzychu!!!! W imieniu dzieci dziękujemy za codziennie oddane głosy.
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl