gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Grali młodzi Górnicy/ 2011-11-13 18:22:29 / Marcin Durczak /

Nasza młodzież z JKKS Górnik Wałbrzych rozjechała się w dwa przeciwne miejsca Polski. Czterech kadetów (B Szmidt, M Szymanowski, M Krzymiński, Ł Kołaczyński) którzy zostali powołani do kadry dolnośląskiej rozpoczęli rozgrywki w Nowym Targu w turnieju o Puchar Tatr. W pierwszym swoim meczu pokonali reprezentację woj. Opolskiego po dogrywce 84:83. Warto dodać, że nasi występują bez podstawowych zawodników WKK Wrocław, którzy pojechali na turniej EYBL rozgrywany w Warszawie.
Mini kosz pod wodzą Marcina Ewiaka występuje tym czasem w turnieju rocznika 1999 i młodsi w Koszalinie. Nasi młodzi koszykarze przegrali dziś swoje dwa pierwsze mecze odpowiednio z Kotwicą Kołobrzeg 65:6 i z Żakiem Koszalin 135:25. Górnik pojechał na turniej do Koszalina aby "ogrywać" się boiskowo czego brakowało im do tej pory, tak więc wynik meczów nie ma tu większego znaczenia.Janusz Szmidt

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl