gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Weekendowe mecze grup młodzieżowych/ 2011-11-16 13:12:59 / Dominik /

W najbliższy weekend kolejne spotkania rozegra górnicza młodzież. Wyjazdowe pojedynki czekają kadetów oraz juniorów. U siebie zagrają jedynie młodzicy - w niedzielę 20.11 o 10:30 w hali przy pl. Teatralnym ich rywalem będzie Gimbasket Wrocław.Juniorzy wybierają się do Wrocławia na arcytrudny mecz z WKK, które nie poniosło jeszcze porażki (bilans 7-0). Podopieczni Arkadiusza Chlebdy są na przedostatnim miejscu w tabeli z bilansem 2-4.

Kadeci, którzy w tym sezonie rywalizują z rok starszymi zespołami, zagrają w Jeleniej Górze z Sudetami. Zespół Wojciecha Krzykały wygrał dwa z pięciu spotkań i jest czwarty w tabeli (na sześć ekip). Jeleniogórzanie plasują się zaraz za Górnikiem z jednym zwycięstwem po pięciu kolejkach. W zespole kadetów występuje aż czterech członków kadry wojewódzkiej 1997: Marcin Szymanowski, Maciej Krzymiński, Łukasz Kołaczyński oraz Bartłomiej Szmidt (również gra w młodzikach).

Młodzicy są w tabeli na 3. miejscu (na 8 ekip), przegrywając tylko raz w sześciu meczach. Niedzielny rywal Górnika wygrał trzy z siedmiu meczów, co daje mu piątą lokatę. W zespole młodzików bryluje Bartłomiej Szmidt, który warunkami fizycznymi znacznie przewyższa rówieśników.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl