gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Kibicowskie podsumowanie tygodnia/ 2011-11-24 22:23:39 / Matti /

Czas na drugą część nowego cyklu na naszej stronie. Od teraz w stałym dniu, a więc w czwartek. Zapraszamy do krótkiego podsumowania tego, co działo się w koszykarskich halach, ale tym razem nie na parkiecie, tylko na trybunach ;)TAURON BASKET LIGA :

 

Anwil Włocławek - WKK Wrocław - Kibiców Anwilu tego dnia w młynie 150 osób. Podczas meczu wywieszają transparent od treści " o świętej wojnie nie ma dziś mowy, Śląsk jest jeden - DRUGOLIGOWY !". Odnosi się on do zawłaszczenia przez WKK Wrocław nazwy Śląsk i występowania pod nią w ekstraklasie. Doping Anwilu dobry, kilka razy zaznaczają że prawdziwy Śląsk gra w II lidze. Kibiców tego dziwnego tworu z Wrocławia 0.

AZS Koszalin - Trefl Sopot - na tym meczu przyjaźni - 60 osób w młynie akademików z Koszalina. Kibiców Trefla 35 osób z flagowiskiem. Po meczu koszalinianie zabierają fanów z Sopotu do baru na gościnę.

Siarka Tarnobrzeg - Anwil Włocławek - Kibiców Anwilu na tym wyjeździe 50 osób.

Zastal Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański - 8 kibiców Polpharmy w Zielonej Górze.

Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk - 6 kibiców ze Słupska zameldowało się w Zgorzelcu. Turowa w młynie około 80 osób. Przez cały mecz niemiłosiernie trąbią za co minus. Prezetują sektorówkę w barwach.

 

I LIGA :

 

SKK Siedlce - Znicz Basket Pruszków - 10 kibiców Znicza na tym wyjeździe. Podczas meczu dostają wodę od kibiców z Siedlec. Tych w młynie 25 osób.

Start Lublin - Sokół Łańcut - 20 fanów Sokoła w Lublinie z jedną flagą. Start bez dopingu. Na hali ogólnie około 200 osób. Sokół notuje lekką spinkę z ochroną z powodu zasłonięcia flagą reklam.

AZS Kutno - Rosa Radom - kibiców z Radomia 0.

MKS Dąbrowa Górnicza - Spójnia Stargard - kibiców ze Stargardu 0.

 

II LIGA :

 

Stal Ostrów Wielkopolski - WKK II Wrocław - w młynie Stalówki 65 osób. Dwa razy prezentują flagę z okazji dnia 11 listopada. Kibiców WKK 0.

Pogoń Prudnik - Śląsk Wrocław - 23 Kosynierów w Prudniku. Pogoń z fanatycznym dopingiem całej hali.

MCKiS Jaworzno - Stal Ostrów Wielkopolski - 6 kibiców Stali dojechało do Jaworzna autem i pociągiem.

 

III LIGA :

GÓRNIK WAŁBRZYCH - Śląsk II Wrocław - 30 kibiców Górnika w młynie, na starej hali przy pl.Teatralnym z bardzo dobrym dopingiem przez cały mecz. Przed meczem zbieramy pieniądze do puszki na naprawę bębna. Zbiórka i sprzedaż gazetek przyniosła nam 207zł i 28 gr. Wszystkim kibicom za wsparcie dziękujemy.

Legia Warszawa - kolejny sezon Legionistów w III lidze. Na każdym meczu w młynie ponad 200 osób.

Noteć Inowrocław - Basket Janikowo - w młynku Noteci 10 osób z dwiema flagami. Kibiców z Janikowa 0.

Pułaski Warka - Legia Warszawa - w Warce 50 kibiców Legii, którzy zmywają się po III kwarcie, aby zdążyć na mecz piłkarskiej ekstraklasy z Lechią Gdańsk.

MonPol Płock - Legia Warszawa - w Płocku 3 fanów Legii bez dopingu. Ogólnie mecz obserwuje 41 kibiców.

 

Kolejne podsumowanie kibicowskie za tydzień w czwartek!

WIELKI GÓRNIK!

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
ksg
2011.11.25 10:02:36
IP: 87.105.201.182
tym razem bez minusow za difens?? ;]
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl