gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Wyniki zbiórki pieniędzy/ 2012-01-14 18:18:23 / Dominik /

Przed meczem z KKS Siechnice Matti zbierał środki, które będą przeznaczone na dofinansowanie leczenia chorej mamy kibica Górnika - Adama. Udało się uzbierać 141,94 zł ! Za wsparcie serdecznie dziękujemy !!!!

 

Niestety, nie wszyscy rozumieją powagę sytuacji - dotyczy to m.in. byłego gracza Górnika, a od tego sezonu KK Wałbrzych, który w mało elegancki sposób odmówił wsparcia akcji. Na boisku niedawno zadziwił kibiców skocznością, prywatnie nie imponuje nam już tak bardzo. Co innego można powiedzieć o rozgrywającym i jednocześnie jednym z działaczy drugiego zespołu z Wałbrzycha, który hojnie wsparł naszą inicjatywę za co bardzo dziękujemy.

 

Mecz z Siechnicami to także debiut odnowionego kibicowskiego bębna !! Jego całkowitą renowację, która pochłonęła blisko 200 zł zawdzięczamy wam - kibicom, którzy wcześniej wspierali nas finansowo. Dzięki !!!!<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Płetwa
2012.01.14 22:15:08
IP: 78.9.133.13
Fajnie, że są ludzie, którzy nie są obojętni na ludzkie nieszczęscie. Wielkie dzięki i mam nadzieję, że na następnym meczu uda się zebrać jeszcze więcej! Co do zawodników KK Wałbrzych... Michał pokazał klasę,jego młodszy kolega i wychowanek Górnika- nie za bardzo, jego arogancja mnie wręcz poraziła... Nie podaję nazwiska, każdy będzie wiedział o kogo chodzi... Adaś, trzymaj się! Jesteśmy z Tobą. Głęboko wierzymy, że się wszystko pozytywnie zakończy! :)
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl