gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Trener Chlebda o meczu z Siechnicami/ 2012-01-15 21:24:11 / Dominik /

walbrzych24.com - Sobotni wieczór okazał się niezwykle udany dla młodych koszykarzy JKKS-u Górnik Wałbrzych. Jak informowaliśmy, po ciekawym i emocjonującym spotkaniu biało-niebiescy nie dali szans liderowi III ligi - KKS Siechnice. Według trenera Arkadiusza Chlebdy wygrana powinna być początkiem lepszej passy zespołu. Poniżej prezentujemy całą pomeczową wypowiedź szkoleniowca wałbrzyszan.Po meczu trener Arkadiusz Chlebda powiedział:

 

- Nie wiem czy Siechnice nas zlekceważyły. To jest ich problem, nie mój, jednak nasze ostatnie mecze pokazały, iż czas, aby przeciwnicy zaczęli nas doceniać. Przed drugą rundą powiedziałem, że tak naprawdę nie boimy się nikogo i z każdym będziemy się starali wygrać. Nie czujemy respektu przed rywalami, ci chłopcy bowiem naprawdę się rozwijają, a to, że ktoś nas lekceważy, to nie jest mój problem. Zgadzam się, że mecz z Siechnicami mógł się skończyć porażką na własne życzenie. To są jednak młodzi chłopcy i ich gorące głowy. Na szczęście opanowaliśmy emocje i pociągnęliśmy grę do zwycięskiego końca. Czy miałem w końcówce meczu chwile zwątpienia? Nie miałem na to czasu. Sytuacja tak szybko się zmieniała, młodzi gracze tak szybko popełniali błędy, że nie było czasu na zwątpienie, myślałem tylko jak nasze błędy wyeliminować. Chciałbym pogratulować chłopakom nie tylko wygranej, ale ogromnej pracy, jaką wykonują na treningach, co przynosi efekty w trakcie ligowych spotkań. Myślę, że nasza wygrana jest nie tylko początkiem lepszej passy zespołu, ale również odbudowy tego klubu, bo w tym kierunku idziemy. Chcemy na bazie swoich graczy, swoich wychowanków, budować zespół, który zacznie przynosić efekty w przyszłym roku. Chcemy bowiem powalczyć o powrót na szersze wody, czyli II ligę.

 

źródło: www.walbrzych24.com

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl