gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

nww24.pl - Mecze piłkarzy Górnika z kibicami gości/ 2012-03-02 15:04:21 / Marcin Durczak /

nww24.pl - To świetna wiadomość dla fanów futbolu. Policja wydała zgodę na udział kibiców drużyn przyjezdnych w spotkaniach rozgrywanych na stadionie przy ul. Ratuszowej. Dzięki temu na meczach Górnika PWSZ w końcu będą mogli się pojawić sympatycy Miedzi Legnica czy Chrobrego Głogów.Na taką wiadomość piłkarscy fani w Wałbrzychu czekali od bardzo dawna. I w końcu się doczekali. Przedstawiciele policji, wizytujący niedawno obiekt przy ul. Ratuszowej, wyrazili zgodę na rozgrywanie na nim meczów z udziałem kibiców gości.

To oznacza, że przynajmniej kilka zespołów tej wiosny zawita do Wałbrzycha w asyście swoich sympatyków. A to oznacza większą frekwencję na trybunach, bo przyjazd fanów gości z pewnością zmobilizuje kibiców biało-niebieskich, do liczniejszego stawienia się na Ratuszowej. Więcej widzów na meczach to także większe wpływy z biletów.

Do Wałbrzycha na mecze swojej drużyny z pewnością wybiorą się tej wiosny kibice Miedzi Legnica (ten pojedynek już 17 marca), Chojniczanki Chojnice, MKS-u Kluczbork, ROW-u Rybnik czy Chrobrego Głogów. Te spotkania, a przynajmniej trzy z nich (Legnica, Kluczbork, Głogów) zapowiadają się na wielkie piłkarskie święta.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl