gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

MŁODZICY 1-8: Górnik - StarBol 135:69/ 2012-03-11 14:28:47 / Dominik /

Młodzicy Górnika wyraźnie pokonali StarBol Bolesławiec we własnej hali. Pierwsza kwarta nie zapowiadała jednak pogromu, bo po niej ekipa Tadeusza Pogorzelskiego przegrywała jednym "oczkiem". Wynikająca z przepisów konieczność zmiany całej piątki graczy na czas trwania drugiej kwarty pozwoliła wałbrzyszanom odskoczyć. Górnicy w zestawieniu Dawid Kwiatkowski, Dominik Ziemski, Bartłomiej Słomczyński, Natan Danelski i Dawid Dabic zapewnili przewagę. Dzięki nim do przerwy było 63:36 dla Górnika. Po przerwie nasi tylko powiększali przewagę, wykorzystując liczne straty gości. Warto dodać, że wałbrzyszanie zmiażdżyli rywali pod względem fizycznym (kolosalna przewaga wzrostu). W zespole gospodarzy zabrakło w składzie najlepszego strzelca ligi Bartka Szmidta.

 

Górnik: Kwiatkowski 35, Dabic 23 (1x3), Ziemski 22, J. Grabka 16, Danelski 10, Mizgalski 9, Słomczyński 6, Arent 6, Wiśniewski 4, Wróblewski 2.<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Larry
2012.03.11 20:59:06
IP: 83.21.67.5
To Pogorzelski nadal tam pracuje? Byl kiedys moim trenerem. Najgorszy trener z jakim mialem w zyciu do czynienia. Ciekawe ile talentow zdolal zepsuc od tamtej pory. On ma z reguly mniejsze pojecie o koszykowce niz jego podopieczni.
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl